TC0625F1000T5J
MFR.Part #
TC0625F1000T5J
JLCPCB Part #
C2989282
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS