TC0525B6800T5G
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0525B6800T5G
JLCPCB Part #
C2989273
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS