TC0525B4703T5G
MFR.Part #
TC0525B4703T5G
JLCPCB Part #
C2989272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 470kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS