TC0525F6201T5G
MFR.Part #
TC0525F6201T5G
JLCPCB Part #
C2989260
Description
125mW 150V 6.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS