TC0650B4701T5J
MFR.Part #
TC0650B4701T5J
JLCPCB Part #
C2989202
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS