TC0325F2490T5F
MFR.Part #
TC0325F2490T5F
JLCPCB Part #
C2989100
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS