TC0325F510JT5F
MFR.Part #
TC0325F510JT5F
JLCPCB Part #
C2989029
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS