TC0310B3001T5F
MFR.Part #
TC0310B3001T5F
JLCPCB Part #
C2989015
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS