TC0525D3320T5G
MFR.Part #
TC0525D3320T5G
JLCPCB Part #
C2988971
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 332Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS