TC0350D1003T5F
MFR.Part #
TC0350D1003T5F
JLCPCB Part #
C2988967
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS