TC0325B4991T5F
MFR.Part #
TC0325B4991T5F
JLCPCB Part #
C2988946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS