TC0525B4701T5G
MFR.Part #
TC0525B4701T5G
JLCPCB Part #
C2988931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS