TC0325D9530T5F
MFR.Part #
TC0325D9530T5F
JLCPCB Part #
C2988921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 953Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS