TC0550F1500T5G
MFR.Part #
TC0550F1500T5G
JLCPCB Part #
C2988914
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 150Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS