NXH35V330M10*12.5 5.0TP
MFR.Part #
NXH35V330M10*12.5 5.0TP
JLCPCB Part #
C371258
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.33A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 330uF 35V 39mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS