MHA25V100M5*11 5.0TP
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
MHA25V100M5*11 5.0TP
JLCPCB Part #
C371234
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11mm 184mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS