BXA25V22M5*5 5.0TP
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
BXA25V22M5*5 5.0TP
JLCPCB Part #
C371125
Package
SMD,D5xL5mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150mA@100kHz 22uF 25V 5mm 5mm 900mΩ@100kHz ±20% SMD,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS