SHL16V220M6.3*11 5.0TP
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
SHL16V220M6.3*11 5.0TP
JLCPCB Part #
C371111
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 290mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS