SPZ1AM102G12O00RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SPZ1AM102G12O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2987724
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 10mΩ@100kHz 12mm 2000hrs@105℃ 5.3A@100kHz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS