LESD8D3.3CAT5G(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
LESD8D3.3CAT5G(UMW)
JLCPCB Part #
C2987698
Package
DFN1006-2
Description
100nA 10V 16pF 3.3V 6.5V 6A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS