KOV14D-320G
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
KOV14D-320G
JLCPCB Part #
C2986819
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
205J 320V 3kA 415V 4pF@1MHz 810V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS