JKS8-3R090-L
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
JKS8-3R090-L
JLCPCB Part #
C369674
Package
Plugin,6x8mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5pF 10kA 3 650V 8mm 90V ±25% 插件,6x8mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS