JKS8-3R230-L
Extended
Manufacturer
Shenzhen Jinkaisheng Elec
MFR.Part #
JKS8-3R230-L
JLCPCB Part #
C369671
Package
Plugin,D8xL10mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5pF 10kA 230V 3 700V 8mm ±20% 插件,D8xL10mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS