SPZ1JM221G15O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1JM221G15O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2983797
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 15mm 2.65A@100kHz 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 5mm 63V Polymer ±20% 插件,D10xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS