SPZ1KM100E10O00RAXXX
MFR.Part #
SPZ1KM100E10O00RAXXX
JLCPCB Part #
C2983795
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5A@100kHz 100V 10mm 10uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 50mΩ@100kHz 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS