PB2012-221/3A0
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
PB2012-221/3A0
JLCPCB Part #
C2983037
Package
0805
Description
220Ω@100MHz 3A 45mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS