PB2012-471/2A0
Extended
- Manufacturer
- CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
- MFR.Part #
- PB2012-471/2A0
- JLCPCB Part #
- C2983003
- Package
- 0805
- Description
- 2A 470Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS