A11F1D332MQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
A11F1D332MQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366873
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 10mm 3.3nF 4.5mm 6kV Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS