W09F1D222MQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
W09F1D222MQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366865
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 2.2nF 4.5mm 5kV 8mm Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS