S07S1E470KQ0T0S0N0
MFR.Part #
S07S1E470KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366833
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.5mm 3kV 47pF 6mm 7.5mm SL ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS