S07S1E330KQ0T0S0N0
MFR.Part #
S07S1E330KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366832
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.5mm 33pF 3kV 6mm 7.5mm SL ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS