R06B1B471KQ0T0S0N0
MFR.Part #
R06B1B471KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366823
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 3mm 470pF 5mm 6mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS