N07F1B472MQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
N07F1B472MQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366812
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.5mm 4.7nF 5mm 6.5mm Y5V ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS