L06S1B270KQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
L06S1B270KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366783
Package
Plugin,P=5mm
Description
27pF 2mm 5.5mm 500V 5mm SL ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS