C14F1D103MQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
C14F1D103MQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366778
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 10nF 14mm 3.15kV 3.5mm Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS