Y09B1D471KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Y09B1D471KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C366715
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 4.5mm 470pF 6.3kV 8mm Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS