S13E1E472MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
S13E1E472MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C366289
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
13mm 3.5mm 3kV 4.7nF 7.5mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS