KH-2AF90ZJ-11.5
MFR.Part #
KH-2AF90ZJ-11.5
JLCPCB Part #
C2979072
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 1.5A 11.5mm 1500 Cycles 2 30V 4P Female Right Angle Type-A 弯插 USB Connectors ROHS