SMMS1770-2R2M
MFR.Part #
SMMS1770-2R2M
JLCPCB Part #
C2976963
Package
SMD,17.5x17.2mm
Description
2.2uH 2.7mΩ 32A 62A ±20% SMD,17.5x17.2mm Power Inductors ROHS