JQX-115F/012-1HS3(551)
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
JQX-115F/012-1HS3(551)
JLCPCB Part #
C2976884
Package
DIP,29x12.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 125V@DC、440V@AC 12V 15ms 16A 16A@250VAC 360Ω 400mW 50mΩ 6 8ms AgCdO Non-Polarized - Single Coil DIP,29x12.7mm Power Relays ROHS