HF18FF/A120-2Z1TD
MFR.Part #
HF18FF/A120-2Z1TD
JLCPCB Part #
C2976811
Package
插件,28x21.5mm
Description
-40℃~+70℃ 100mΩ 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 25ms 30V@DC、250V@AC 4.08kΩ 7A 7A@250VAC、7A@30VDC 8 Non-Polarized, Single Coil (With LED) 插件,28x21.5mm Power Relays ROHS