HF115F-A/230-1HS3AF
MFR.Part #
HF115F-A/230-1HS3AF
JLCPCB Part #
C2976792
Package
DIP,29x12.7mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 16A 16A@250VAC 230V 300V@DC、440V@AC 32.5kΩ 6 AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil DIP,29x12.7mm Power Relays ROHS