AD-BZT52C3V9
MFR.Part #
AD-BZT52C3V9
JLCPCB Part #
C2975795
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 3uA 500mW 600Ω 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS