AD-BZT52C20
Extended
- Manufacturer
- Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
- MFR.Part #
- AD-BZT52C20
- JLCPCB Part #
- C2975790
- Package
- SOD-123
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 18.8V~21.2V 20V 225Ω 500mW 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS