AD-BZT52C3V3S
MFR.Part #
AD-BZT52C3V3S
JLCPCB Part #
C2975782
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3.1V~3.5V 3.3V 5uA 600Ω 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS