AD-BZT52C27S
MFR.Part #
AD-BZT52C27S
JLCPCB Part #
C2975780
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@18.9V 200mW 25.1V~28.9V 27V 300Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS