AD-RB550V-30
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
AD-RB550V-30
JLCPCB Part #
C2975695
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 1A 30V 30uA 3A 520mV@1A SOD-323 Schottky Diodes ROHS