AD-BZT52B11S
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
AD-BZT52B11S
JLCPCB Part #
C2975593
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.78V~11.22V 100nA 11V 150Ω 200mW 20Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS