STE20D361K1DQ0FQT0R0
MFR.Part #
STE20D361K1DQ0FQT0R0
JLCPCB Part #
C363186
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.1nF@1kHz 10mm 168J 1W 230V 300V 324V~396V 595V 6.5kA 插件,P=10mm Varistors ROHS