STE20D330K1DQ0FST0R0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
STE20D330K1DQ0FST0R0
JLCPCB Part #
C363113
Package
Plugin,P=10mm
Description
11.5nF@1kHz 1kA 200mW 20V 23J 26V 29.5V~36.5V 65V 插件,P=10mm Varistors ROHS